Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php): failed to open stream: No such file or directory in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php53/lib/php') in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).

Lista produktów

                         Chcielibyśmy zaproponować Państwu 3 linie przyczep do przewozu samochodów o nazwach: "ELEFANT" , "HIPPO" i "CAMEL". Nasze przyczepy charakteryzują się trwałością oraz wysoką jakościa wykonania. Oferowany przez nas zakres szerokościowy, długosciowy jak i nośnościowy dla poszczególnych lini przyczep pozwala optymalnie dopasować daną przyczepę do indywidualnych potrzeb. Oferujemy przyczepy z przestrzenią ładunkową ( podłogą ) wykonaną ze sklejki - linia ELEFANT, z przestrzenią ładunkową wykonaną z blachy stalowej z owalnymi otworami pomocniczymi do zabezpieczenia przewożonego ładunku - linia HIPPO i CAMEL. Przyczepy do przewozu samochodów zbudowane są na bazie podzespołów renomowanych firm jak KNOTT, AL-KO i ASPOCK. Dzieki zastosowaniu uniwersalnej konstrukcji każda przyczepa z poszczególnej lini może słuzyć do przewozu nawet dużych i ciężkich pojazdów. Możliwość bezstopniowej regulacji szerokości rozstawienia najazdów pozwala na bezproblemowy załadunek pojazdów o różnych szerokościach. Konstrukcja nośna wykonana jest z profili stalowych, spawana a całość zabezpieczona antykorozyjnie powłoką ocynku ogniowego z dodatkową powłoką ochronną. Oferowane przez nas dodatkowe wyposażenie zwiększa walory użytkowe poszczególnych modeli.

Nazwa DMC [kg] Ładowność [kg]
Linia ELEFANT 1400÷3500 600÷2800
Linia HIPPO 1400÷3500 730÷2870
Linia CAMEL 1400÷3500 730÷2870