Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php): failed to open stream: Permission denied in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).

WATER 1800

                   Jest to przyczepa o DMC do 1800 kg i dopuszczalnej ładowności 1470 kg, pod łodź o wymiarach 6,8 x2,5m. Występuje w wersji jednoosiowej z hamulcem najazdowym. Konstrukcja nośna przyczepy jest wykonana ze stalowych profili, spawana i zabezpieczona antykorozyjnie ocynkiem ogniowym.

 

W jej standardowym wyposażeniu znajdują się:

  • środkowe , regulowane rolki - 3 szt. + wózek slipowy

  • przyciągarka,

  • koło wsporcze,

  • łatwo demontowalny i regulowany panel tylny ze światłami chroniący instalację elektryczną przed zamoczeniem podczas wjeżdżania do wody,

  • tylne lampy wbudowane w panelu zabezpieczającym je przed uszkodzeniem mechanicznym.

                

                   Do tej przyczepy oferujemy szeroki wachlarz bocznych podpór regulowanych ( patrz zakładka „Wyposażenie” - podpory ), co pozwala idealnie dopasować przyczepę do przewożonej łodzi oraz oferujemy bogaty asortymentem pozwalający przystosować przyczepę do indywidualnych potrzeb użytkownika.

                     W ofercie możliwość wykonania przyczepy w dowolnym kolorze RAL.

            

Parametry techniczne: 
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 1800
Dopuszczalna ładowność (kg) 1470
Wymiary gabarytowe L x B (cm) 760 x 210
Orientacyjne wymiary łodzi (cm) 680 x 250
Liczba osi 1
Oś hamowana / wodoszczelna Tak / Opcja
Koła 185 R14C
Koło wsporcze Tak
Przyciągarka Tak
Wyposażenie dodatkowe
Wspornik koła zapasowego Tak
Koło zapasowe Tak
Podpory Tak

Niniejsze dane zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej. Dane mają charakter informacyjny. Z uwagi na ciągły rozwój, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji danych technicznych bez uprzedzenia.