Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php): failed to open stream: Permission denied in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).

WATER 900

                     Jest to przyczepa o DMC do 900 kg i dopuszczalnej ładowności 665 kg, pod łodź o wymiarach 5,0 x1,8m. Występuje w wersji jednoosiowej z hamulcem najazdowym. Konstrukcja nośna przyczepy jest wykonana ze stalowych profili, spawana i zabezpieczona antykorozyjnie ocynkiem ogniowym.

 

W jej standardowym wyposażeniu znajdują się:

  • środkowe , regulowane rolki - 4 szt

  • przyciągarka,

  • koło wsporcze,

  • łatwo demontowalny i regulowany panel tylny ze światłami chroniący instalację elektryczną przed zamoczeniem podczas wjeżdżania do wody,

  • tylne lampy wbudowane w panelu zabezpieczającym je przed uszkodzeniem mechanicznym.

 

                    

                    Do tej przyczepy oferujemy szeroki wachlarz bocznych podpór regulowanych ( patrz zakładka „Wyposażenie” - podpory ), co pozwala idealnie dopasować przyczepę do przewożonej łodzi oraz oferujemy bogaty asortymentem pozwalający przystosować przyczepę do przewozu skuterów wodnych, kajaków, pontonów  itp.

                    W ofercie możliwość wykonania przyczepy w dowolnym kolorze RAL.

 

Parametry techniczne: 
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 900
Dopuszczalna ładowność (kg) 665
Wymiary gabarytowe L x B (cm) 590 x 180
Orientacyjne wymiary łodzi (cm) 500 x 180
Liczba osi 1
Oś hamowana / wodoszczelna Tak / Opcja
Koła 175/70 R13
Koło wsporcze Tak
Przyciągarka Tak
Podpora rolkowa (kilowa) 4 szt
Wyposażenie dodatkowe
Wspornik koła zapasowego Tak
Koło zapasowe Tak
Podpory Tak
Stojak do transportu kajaków Tak

Niniejsze dane zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej. Dane mają charakter informacyjny. Z uwagi na ciągły rozwój, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji danych technicznych bez uprzedzenia.