Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php): failed to open stream: Permission denied in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).

WATER SKI

             Jest to przyczepa o DMC do 750 kg i dopuszczalnej ładowności 610 kg. Przyczepa ta jest przystosowana do transportu skuterów wodnych.  Występuje w wersji jednoosiowej bez hamulca najazdowego. Konstrukcja nośna przyczepy jest wykonana ze stalowych profili, spawana i zabezpieczona antykorozyjnie ocynkiem ogniowym.


             Przyczepa typu WATER SKI posiada system odchylania świateł tylnych na boki na czas dokonywania załadunku skutera. Konstrukcja mocowania błotników dostosowana jest do przenoszenia znacznych obciążeń. Pozwala to  wchodzić na błotnik bez obawy jego oberwania lub uszkodzenia. Tak jak pozostałe przyczepy serii WATER  przyczepa posiada oś z wodoszczelnymi łożyskami w piastach WATER PROOF firmy KNOTT.
 
W jej standardowym wyposażeniu znajduje się:

  • podpory płozowe,
  • przyciągarka,
  • koło wsporcze,
  • odchylane na boki panel tylny ze światłami chroniący instalację elektryczną przed zamoczeniem podczas wjeżdżania do wody,
  • dziobnica z mozliwością regulacji wysokości.

 

                 Do tej przyczepy oferujemy szeroki wachlarz bocznych podpór regulowanych ( patrz zakładka „Wyposażenie” - podpory ), co pozwala idealnie dopasować przyczepę do przewożonej łodzi oraz oferujemy bogaty asortymentem pozwalający przystosować przyczepę do przewozu łódek wędkarskich, skuterów wodnych, kajaków, pontonów  itp.

Parametry techniczne: 
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 750
Dopuszczalna ładowność (kg) 610
Wymiary gabarytowe dł. x szer. (cm) 380 x 185
Wymiar przestrzeni ładunkowej dł. x szer. (cm) 350 x 135
Liczba osi 1
Oś niehamowana / wodoszczelna Tak / Opcja
Koła 155/70 R13
Koło wsporcze Tak
Przyciągarka Tak
Podpory płozowe Tak / 2 szt.
Wyposażenie dodatkowe
Wspornik koła zapasowego Tak
Koło zapasowe Tak
Podpory Tak