Komunikat o błędzie

  • Warning: include(/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php): failed to open stream: Permission denied in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/chemitex/ftp/staval.web/modules/simpletest/files/start.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in include() (line 165 of /home/cutman/domains/staval.pl/public_html/includes/errors.inc).

WATER 750

                     Jest to przyczepa o DMC do 750 kg i dopuszczalnej ładowności 525 kg, pod łodź o wymiarach 5,0 x1,8m. Występuje w wersji jednoosiowej bez hamulca najazdowego. Konstrukcja nośna przyczepy jest wykonana ze stalowych profili, spawana i zabezpieczona antykorozyjnie ocynkiem ogniowym.

 

W jej standardowym wyposażeniu znajduje się:

  • środkowe , regulowane rolki - 4 szt.

  • przyciągarka,

  • koło wsporcze,

  • łatwo demontowalny i regulowany panel tylny ze światłami chroniący instalację elektryczną przed zamoczeniem podczas wjeżdżania do wody,

  • tylne lampy wbudowane w panelu zabezpieczającym je przed uszkodzeniem mechanicznym.

 

                    

                    Do tej przyczepy oferujemy szeroki wachlarz bocznych podpór regulowanych ( patrz zakładka „Wyposażenie” - podpory ), co pozwala idealnie dopasować przyczepę do przewożonej łodzi oraz oferujemy bogaty asortymentem pozwalający przystosować przyczepę do przewozu skuterów wodnych, kajaków, pontonów  itp.

 

                    W ofercie możliwość wykonania przyczepy w dowolnym kolorze RAL.

 

Parametry techniczne: 
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 750
Dopuszczalna ładowność (kg) 525
Wymiary gabarytowe L x B (cm) 570 x 180
Orientacyjne wymiary łodzi (cm) 500 x 180
Liczba osi 1
Oś niehamowana / wodoszczelna Tak / Opcja
Koła 165/70 R13
Koło wsporcze Tak
Przyciągarka Tak
Wyposażenie dodatkowe
Wspornik koła zapasowego Tak
Koło zapasowe Tak
Podpory Tak
Stojak do transportu kajaków Tak

Niniejsze dane zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej. Dane mają charakter informacyjny. Z uwagi na ciągły rozwój, producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i modyfikacji danych technicznych bez uprzedzenia.